VENTILÁTORY
Napište nám:

Ventilaplast - Lego pro dospělé

Ventilaplast - Lego pro dospělé

Pokud nejste řemeslník ani zdatný kutil tak nezoufejte! Jakákoliv manipulace s naším plastovým systémem je velmi snadná. Vraťte se ve vzpomínkách do dětství, kdy jste si hráli se stavebnicí. S plastovým systémem VentilaPlast to není jiné. Jednoduše pospojujete jednotlivé díly a nainstalujete dle vaších požadavků.

Veškeré komponenty se navzájem spojují pouze za pomocí lepidlaPVC pásky. V případě, že potřebujete některé komponenty zkrátit, tak je lze snadno řezat pilkou na železo nebo jinou pilou s drobnými zoubky. Výhodou je také minimální hmotnost potrubí. Díky tomu může s potrubím pracovat i jednotlivec. Potrubí mají dlouhou životnost a jsou také odolná vůči usazování nečistot a bakterií. Ukažme si některé komponenty systému Ventilaplast.

 

Kruhové potrubí

Kruhové potrubí se prodává v různých délkách a o různých průměrech. V naší nabídce můžete nalézt potrubí o délkách 0,5m, 1m, 1,5m a 2m. Průměry potrubí pak běžně zakoupíte 10cm, 12,5cm a 15cm. Veškeré kruhové potrubí slouží k rozvodu vzduchu a prodáváme k němu také ventilátory, digestoře, zpětné klapky, výpustě kondenzátu, mřížky, talířové ventily, filtry, síťky.

 

Kruhové tvarovky

V naší sekci kruhové tvarovky naleznete kruhová kolena, která vám umožní zlomení potrubí horizontálně i vertikálně v úhlech 45 – 90stupňů. Můžete si zakoupit spojky potrubí v případě, že potřebujete jednotlivá potrubí jen spojit a například svůj odvod vzduchu prodloužit nebo zakoupit nejrůznější odbočky pro další vývod či přívod vzduchu. K tomu slouží tzv. T odbočky nebo Y odbočky.

 

Ploché potrubí

Podobně jako kruhové potrubí se prodává v různých délkách a rozměrech. Běžně nabízíme délky 0,5m 1m, 1,5m a 2m. Rozměry, které naleznete v naší nabídce jsou 55x110cm, 60x204cm, 90x220cm. Ke všem rozměrům potrubí nabízíme také tvarovky, které se nasunují na potrubí z vnější strany. Veškeré ploché potrubí slouží k rozvodu vzduchu a prodáváme k němu také výpustě kondenzátu.

Ploché tvarovky

Naše nabídka obsahuje široký sortiment také plochých tvarovek. Ploché tvarovky jsou stejně jako kruhové tvarovky velmi flexibilní ve výběru a lze zakoupit sortiment, který právě potřebujete!

Izolované potrubí

Nabízíme již zaizolované ploché i kruhové potrubí, které má tu výhodu, že v něm nedochází ke kondenzaci vlhkosti. Ta vzniká v potrubí vždy, když je velký teplotní rozdíl mezi potrubím a vnějším okolím potrubí.

 

Těsné zpětné klapky
Vzduchotěsná zpětná klapka KZK
Pachutěsná zpětná klapka KPK
Kontakt na prodejny
PRODEJNA PRAHA 8
Světova 1041/9
 Praha 8, Libeň
 180 00
tel: +420 284 686 050

PRODEJNA PRAHA 3
Koněvova 2597/217
Praha 3, Žižkov
130 00
tel: +420 220 518 778

KONTAKT ZDE
Doprava zdarma

Při objednávce

NAD 2000 Kč

DOPRAVA ZDARMA

(Platí pouze po ČR)

EET-povinnost prodejce

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.