VENTILÁTORY
Napište nám:

Registrace

Osobní údaje
Hvězdičkou označené údaje jsou povinné.
Pokud máte zájem zaregistrovat firmu, uveďte jméno, příjmení, email a telefon kontaktní osoby. Adresu: ulice, obec, PSČ již zadávejte firemní.
Více informací

Firemní údaje
Vyplňujte v případě, že se chcete registrovat jako firma či živnostník. Telefon i email vyplňujte jako spojení do firmy. Kontakt na Vás uvádějte do Osobní údaje.
Registrované sídlo firmy
Vyplňte pouze v případě, že se liší od adresy uvedené v Osobních údajích. Na tuto adresu zboží nebude zasíláno, ale bude uvedena na Objednávce a na Fakturách.

Adresa pro zasílání zboží
Pokud chcete zaslat zboží na jinou adresu, než je uvedeno v osobních údajích, vyplňte následující formulář.
Přihlašovací údaje
Při vyplňování přihlašovacích údajů nepoužívejte háčky, čárky a mezery.
Zprostředkovatel
Pokud Vám náš obchod doporučil některý z našich zákazníků, napište sem jeho kód.
Ochrana proti spamu

VENTILAPLAST - Plastový potrubní systém

VENTILAPLAST je plastový systém kruhového a plochého potrubí určeného pro montáže k ODVĚTRÁNÍ bytu, domu, ale také restaurace, baru, koupelny s WC, sklepa či garáže apod.

Příklady využití sytému VENTILAPLAST:

CENTRÁLNÍ ODVĚTRÁNÍ A REKUPERACE DOMU A BYTU – plastový montážní systém je populární zejména z důvodu snadné a rychlé montáže. Velmi jednoduše lze převést kruhové potrubí na ploché a opačně. Ploché potrubí je vhodné do prostoru, kde není dostatek místa pro potrubí kruhové, např. snížené stropy, podlahy, izolace, aj. V případě využití plochého potrubí ve sníženém stropu lze nasadit TALÍŘOVÉ VENTILY přímo na přechodové koleno.

Tepelná izolace potrubí - novinka

Samolepící TEPELNÁ IZOLACE POTRUBÍ a odboček.

Snižuje kondenzaci (orosení) potrubí. Zajišťuje stálost teplého vzduchu v potrubí. Nejčastější využití TEPELNÉ IZOLACE POTRUBÍ je při přechodu potrubí z teplého prostředí do chladného. Další velmi časté využití je jako tepelně izolované POTRUBÍ K REKUPERACI.

 

 

Jak vybrat potrubí pro digestoř - článek
Jak vybrat potrubí pro digestoř - článek
Jak vybrat potrubí pro digestoř - článek

POTRUBÍ K DIGESTOŘI – plastový montážní systém je zapotřebí ke každé digestoři. U digestoří umístěných pod skříňkou nebo ve skříňce působí plastové potrubí umístěné ve skříňce čistším a přijatelnějším vzhledem než ohebné ALU hadice z hliníku. V případě digestoří je také výhodou přechod z kruhového na ploché potrubí, které je možné položit ke stěně na kuchyňské skříňky, kde nebude viditelné. Dále se umisťuje ploché potrubí od digestoře do prostoru podhledu.
Nezbytnou součást plastového systému tvoří také VÝPUSŤ KONDENZÁTU, která odvádí stékající kapky uvnitř potrubí, aby se zamezilo škodám způsobených proniknutí vody do stěny a el. zařízení digestoře.

ODVĚTRÁNÍ KOUPELNY A WC – pro větrání malých místností se obvykle používá VENTILÁTOR DO KOUPELNY, který nasadíme do potrubí vedoucí skrz zeď ven či do ventilační šachty. Můžeme ale také využít dalšího způsobu, a to zasunutí ventilátoru dovnitř potrubí. VENTILÁTOR DO POTRUBÍ dokáže odsávat z jednoho či více míst přes plastový, nerezový, chromový TALÍŘOVÝ VENTIL nebo MŘÍŽKY.

Mřížky
Nejprodávanější koupelnový ventilátor MiniVent M1
Univerzální, tiché a výkonné radiální ventilátory Helios ELS
Radiální ventilátory Helios ELS
Radiální ventilátory Helios ELS
Pouzdra pro radiální ventilátory Helios ELS
Těsné zpětné klapky
Vzduchotěsná zpětná klapka KZK
Pachutěsná zpětná klapka KPK
Kontakt na prodejny
PRODEJNA PRAHA 8
Světova 1041/9
 Praha 8, Libeň
 180 00
tel: +420 284 686 050

PRODEJNA PRAHA 3
Koněvova 2597/217
Praha 3, Žižkov
130 00
tel: +420 220 518 778

KONTAKT ZDE
EET-povinnost prodejce

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.